تاریخچه
شرکت پارس تجارت امیران یا برند سیروکا  ، به عنوان یکی از قدیمی ترین و با کیفیت ترین تولید کننده بادام زمینی روکش دار در سال
4139در تهران کار خود را شروع کرد و امروزه با توجه به نیاز مشتریان و تغییر ذائقه و سلیقه آنها دائما در حال افزودن تنوع محصولات می باشد. و همیشه کیفیت بالای محصولات را سر لوحه فعالیت های خود قرار داده است.
داشتن کیفیت بالا ، چه در بخش تکنولوژی های مورد استفاده برای تولید محصولات و چه در به کار گیری بهترین مواد اولیه برای تهیه محصولات ، مهمترین دلیل موفقیت شرکت سیروکا بوده است. همین موضوع باعث شده است تا در هر بازاری که ورود می کند بتواندخوش بدرخشد.

درحال حاضر شرکت سیروکا  ، در زمینه تولید انواع بادام زمینی و مغز تخمه روکش دار ،  با طعم های باربیکیو  ، پیاز جعفری،  پنیری،  پیتزایی ، سرکه ای، کچاپ،  کره ای ، دودی،  فلفی،  پنیر چدار ، فرانسوی و ماست و موسیر فعالیت می نماید.

بادام زمینیروکش دار فراوری شدهشرکت سیروکا

از روش های فراوریاین محصول می توان به روش سرخ کردن و تفت دادن اشاره کرد اما باتوجه به معایب فراوان فراوری به روش سرخ کردن وجذب بالای روغن،شرکت سیروکا از روش نوین فراوری غیر سرخ کردنی در محصولات خود استفاده می کند.
آجیل ها دارای چربی های اشباع نشده و غیر اشباع بسیار زیادی هستند. این چربی های سالم توانایی کاهش کلسترول خون را دارند و ممکن است دربرابربیماری های قلبی محافظت کنند اما درجه حرارت بالا و زمان طولانی سرخ کردن و استفاده از روغن در حجم زیادباعث می شود این چربی ها آسیب دیدهیا اکسید شوند تولید رادیکال های آزاد کنند و به سلول های شما آسیب برسانند.

از مهم ترین مزایای بادام زمینی فراوری شده شرکت سیروکا به روش غیر از سرخ کردنی می باشد که این روش علاوه بر پایین آوردن میزان استفاده از روغن باعث می شودمواد مفید محصول اولیه حفظ شود.

و همچنین این شرکت دارای نشان سیب سلامت از سازمان غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تهران یکی از معتبرترین اعطا کنندگان مجوز های سلامت می باشد

بادام زمینی:
در تولید این محصول ازبادام زمینی درجه یک بدون پوسته استفاده میشود
بادام زمینی که به نام های پسته شامی ، بادام کوهی و پسته زمینی هم شناخته می شود ، بوته و میوه ای از تیره ی باقلاییان می باشد. بادام زمینی خام و بو داده یا روکش دار فواید زیادی برای بدن دارد و طبیعت آن گرم و تر میباشد. و منبع خوبی از ویتامین ها، اسید فولیک، فیبر و فسفر است. بادام زمینی ها برای 8ماده مغذی ضروری ، مانند کاهش خطر بیماری های قلبی، کنترل وزن، تثبیت سطح قند خون، افزایش متابولیک در بدن انسان و غیره شناخته می شوند.
علاوه بر این موارد بادام زمینی دارای خواصآنتی اکسیدانی است که در سلامت پوست بسیار مفید است.

بادام زمینی مقادیر بالای فیتواسترول های خاصی به نام بتا سیتوستول دارد که خواص ضد سرطانی و ضد تومور دارند. تحقیقات انجام شده در ایالات متحده آمریکا نشان داده که مردان و زنانی که حداقل دو بار در هفته بادامزمینی خام یا بو داده یا روکش دار مصرف کردند خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ در آن ها به ترتیب
27 و 58درصد کمتر بوده است.مطالعات ثابت کرده اند که مصرف مواد غذایی غنی از نیاسین مانند بادام زمینی خام یا بو داده یا روکش دار خطر ابتلا به بیماری آلزایمر را تا 70٪ کاهش می دهد.
آرد فانتزی:

از مهم ترین ویژگی های این محصول استفاده از آرد فانتزی یا آرد ستاره است که این آرد خاصیت کشسانی، جذب آب بیشتر و قدرت نگهداری گازهای حاصل از تخمیر را در خود دارد.

که به محصول بافتی
انعطاف پذیر، نرمو اسفنجی میدهد.
نشاسته
:
استفاده از نشاسته اصلاح شدهی وارداتی در تولید محصولات فراوری شده شرکت سیروکادر این محصول ،باعثافزایش دوام و ماندگاری و تردی محصول نهاییمیشود.

طعم دهنده های طبیعی:

اما مهم ترین ویژگی در پروسه تولیددرجذب رضايت مشتريان محصولات سیروکا برعکس رقبا ، استفاده از طعم دهنده های طبیعی و باکیفیت است .اینکار علاوه بر تولید محصولی با ارزش غذایی بالا، محصولی با عطر و طعم لذیذمی باشد.

ارزش غذایی محصول بادام زمینی روکش دارشرکت سیروکا (30گرم):
انرژی :
184کیلو کالری
قند :
0
چربی :
15.12گرم
نمک :
0.14گرم
اسیدهای چرب ترانس :
0

به بالای صفحه بردن